Oferta

Lasy obfitujące

w grzyby i bytującą tu zwierzynę wraz z jeziorami tworzą swoisty mikroklimat, pozwalający na relaks i ucieczkę od wielkomiejskiego hałasu. Liczne ścieżki rowerowe pozwalają aktywnie i pożytecznie spędzić czas i poznać zalety przyrody.

Fortyfikacje

Wypoczynek Mostki położony jest nad kanałem strategicznym będącym obiektem wchodzącym w skład Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. MRU jest zbudowanym przez III Rzeszę najbardziej zaawansowanym technicznie systemem fortyfikacji. Na terenie działki wypoczynkowej znajdują się również schron bojowy. W okolicach znajduje się kilka ciekawych obiektów fortyfikacyjnych.

Opis schronu bojowego

Usytuowany między kanałem a nasypem kolejowym dwusektorowy MG Stand 671(511) bronił północnego zakończenia kanału 702. Schron posiada kilka ciekawych rozwiązań które warto zobaczyć. Przede wszystkim główne uzbrojenie znajdowało się nie za płytami pancernymi lecz w kazamatach pancernych typu 5P7.

Imprezy

Proponujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych m.in. osiemnastych urodzin, spotkań rodzinnych,  wieczorów kawalerskich i panieńskich, poprawin, spotkań integracyjnych. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca  lub organizacja spotkania w skład w którego wchodzą : obsługa gastronomiczna i logistyczna.

Pomnik Jezusa

Żelbetowa rzeźba w Świebodzinie, wzniesiona w 2010 roku. Przedstawia Jezusa Chrystusa jako Króla Wszechświata. Forma rzeźby nawiązuje do pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, od którego jest o 3 metry wyższa. Głównym inicjatorem i pomysłodawcą budowy pomnika był proboszcz parafii – sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie – ks. prałat Sylwester Zawadzki.

Off road

Czyli pojazdy czterokołowe, dla których definicja terenu niemożliwego do pokonania nie istnieje. To ekscytujące wyprawy samochodami terenowymi w miejsca niedostępne dla przeciętnych aut.Pokonywanie stromych podjazdów, emocjonujące trawersy i walka z głębokim błotem niezmiennie zapewniają ekstremalne emocje i dostarczają sporą dawkę adrenaliny dla każdego uczestnika.

Quady

Atrakcja dla wszystkich lubiących bezdroża i trudny niedostępny teren. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze. Nasza wykwalifikowana obsługa zapewni świetną zabawę dbając jednoczesnie o Państwa bezpieczeństwo.

Kajaki

Malownicze rzeki Pojezierza Lubuskiego zachęcają do przeżycia niecodziennej przygody. Wyprawa kajakiem jest doskonałym sposobem na odreagowanie codziennego stresu poprzez kontakt z dziewiczą przyrodą. Jest to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych lub na romantyczną przygodę we dwoje.